25 rugsėjo, 2013

Dvasiniai saitai tarp tėvų ir vaikų


Tėvus ir vaikus sieja gilus dvasinis ryšys. Dažniausiai tai neatsitiktinumas, kad vaikas gimsta tam tikriems tėvams. Yra atvėjų, kai dėl pasikeitusios situacijos vaikas gimsta tėvams, su kuriais neturėjo ryšių praėjusiuose gyvenimuose (inkarnacijose), tačiau didžioji dalis vaikų gimsta tėvams, su kuriais juos sieja dvasiniai ryšiai. Tas ryšys gali sieti su tėvu arba su motina, bet dažniausiai sieja su abiem.

Kaip vaiko siela pasirenka tėvus

Yra trys pagrindiniai veiksniai, lemiantys tėvų pasirinkimą. Dažniausi atvėjai yra tie, kai vaika gimsta šeimoje, su kuria jį siejo šeimos ryšiai parėjusiuose gyvenimuose. Ryšiai iš praėjusių gyvenimų įtakoja apie 60-70% visų gimimų. Taip pat gana dažna situacija yra, kai vaiko siela renkasi tėvus pagal jų turimas charakterio savybes, gebėjimus ir žinias, kurių jai prireiks siekiant įgyvendinti savo užduotis žemėje. Tokiu atveju vaikas gims šeimoje, kurioje jam bus suteikta reikiama aplinka ir auklėjimas. Trečiu atvėju - dangaus būtybės (dvasia vedlė) nusprendžia, kuriems tėvams turi gimti vaikas.  Žinoma, net ir tuo atvėju egzistuoja tam tikras ryšys tarp vaikų ir tėvų sielų.
Galima sakyti, jog žmonių sielos aname pasaulyje gyvena bendruomenėse, jungiančiose žmones su panašiais polinkiais (tendencijomis). Tai reiškia, kad sielos, gyvenančios kaiminystėje, skleidžia panašius dvasinius virpesius, kurie gerokai skiriasi nuo tų, kuriuos skleidžia nutolusios bendruomenės. Sielos, kurių virpesiai yra panašūs natūraliai jaučia tarpusavio trauką, o sieloms, kurių virpesiai gerokai skirtingi, yra sunku išbūti kartu ilgą laiką.
Kai vaiko siela renkasi šeimą pagal tėvų gebėjimusi ir polinkius, tai dažniausia ji renkasi tuos, kurie skleidžia panašius dvasinius virpesius. Taip įprastai elgiasi gana aukštą išsivystimą pasiekusios sielos. Tais atvėjais, kai vaikų ir tėvų polinkiai, bei sąmoningumo lygis stipriai skiriasi, yra didelė tikimybė, jog jų sielos inkarnavosi iš skirtingų dvasinio pasaulio dimensijų*.

(*Plačiau apie dvasinio pasaulio dimensijas galima pasiskaityti Ryuho Okawos knygoje “Amžinybės dėsniai”)


Straipsniui panaudota medžiaga iš Ryuho Okawos knygos “Tips to Find Happiness” (“Patarimai laimei atrasti”)